Понеділок, 19 Серпень 2019

Проведено чергову нараду з керівниками місцевих рад району

3 червня  під керівництвом голови райдержадміністрації В.Юрика та голови райради В.Щура відбулася чергова нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

На її початку про стан проведення весняного призову до лав Збройних Сил України та про відповідальність посадових осіб за цю важливу ділянку роботи проінформував Міжгірський райвійськкомісар Валентин Петрук.

Відтак присутні розглянули основні організаційні питання щодо підготовки обласного свята проводів отар на полонину, яке відбудеться вже цієї неділі, 9 червня. Свято обіцяє бути велелюдним, з численними експозиціями, виставками територіальних громад, конкурсами, нагородженням кращих вівчарів, насиченою концертною та спортивною програмами.

Також на нараді Олена Бундзяк, начальник фінуправління Міжгірської РДА, проінформувала про стан виконання місцевих доходів за поточних 5 місяців, відзначивши, що за вказаний період заплановані завдання забезпечуються. Її виступ продовжив Василь Маркович,начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, зауваживши, що вже зараз необхідно проаналізувати минулорічну роботу пунктів, що здійснювали заготівлю яфин, з тим, щоб у літній період цього року збільшити надходження до бюджетів від їх збору.

Голова райдержадміністрації Василь Юрик ознайомив присутніх із затвердженими на 2019 рік плановими обсягами заготівель на територіях рад та надав рекомендації щодо належного контролю за легальним вивезенням ягід.

Окремо на нараді проаналізовано питання оформлення документації щодо пошкоджених у районі об’єктів внаслідок недавнього паводка та необхідності термінового обстеження та облаштування ділянок, прилеглих до освітніх установ району, які в безпосередній близькості межують із водними артеріями.

Останнє оновлення (04 червня 2019)