Четвер, 02 Липень 2020

Під час останнього дзвоника можна було отримати допомогу у виборі професії

Сьогодні, 31 травня 2019 року, в усіх загальноосвітніх школах Міжгірського району останній шкільний дзвоник сповістив про закінчення чергового навчального року.

Для всіх випускників одинадцятих та частини випускників дев’ятих класів - це було свято, що сповістило про завершення навчального процесу та отримання путівки в реальне життя.

До святкових заходів долучились і працівники Міжгірської районної Філії Закарпатського ОЦЗ, які завітали в найбільшу за кількістю учнів школу з мобільним центром професійної орієнтації модернізованим (МЦПОм) на базі автопричепу.

До проведення головної лінійки школи всі учні прийшли святково одягнені в супроводі батьків, друзів, педагогів. За вже усталеною традицією, кінець навчального року знаменується урочистим дзвінком, коли один з випускників проносить на руках першокласника з дзвіночком. Він сповіщає, що 2018-2019 навчальний рік успішно завершився.

Головною метою участі в проведенні такого заходу було інформування як зайнятого, так і незайнятого населення про стан ринку праці та соціальні послуги, які надає служба зайнятості.

Проте, на відміну від попередніх акцій, сьогоднішня носила ще й специфічний характер, а саме, - працював програмно-апаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал» з профдіагностичними методиками. Увагу учнів та випускників привертали паспорти ПТНЗ (професійно-технічних закладів) Закарпатської області. На моніторі телевізора МЦПОм транслювались відеоролики про професії, професійно-технічні навчальні заклади та ПОУ району. Надавались послуги щодо проходження онлайн-тестування з допомогою платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри.

В ході проведення даного заходу працівниками центру зайнятості надано відповіді на різні запитання учнівської молоді, батьків випускників, жителів селища.

Всі учасники заходу мали можливість ознайомитись з інформаційними матеріалами, буклетами, довідниками про навчальні заклади області, центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Бажаючі отримали змогу пройти тестування щодо вибору майбутньої професії та отримати інформаційно-роздатковий матеріал.

Щасти Вам, випускники 2019 навчального року, успішного Вам вибору професійної долі та щастя на життєвому шляху!

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (04 червня 2019)