Понеділок, 14 Жовтень 2019

Проведено пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Торунь Міжгірського району

29 травня 2019 року з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі людей на них, працівниками Міжгірського РВ ДСНС України у Закарпатській області було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору Торунь Міжгірського району.

Вході запланованих заходів рятувальники проводили протипожежний інструктаж з депутатським корпусом сільської ради та керівниками обєктів. Проведені роз’яснювальні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними та нагрівальними приладами у побуті, правил поведінки під час відпочинку в лісовій місцевості, правил користування підручними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), озвучувалась статистика пожеж, кількість загиблих на них з початку року. Також велику увагу звернули на поводження при виявленні невідомих вибухонебезпечних предметів.

У дошкільному навчальному закладі провели виступ серед дітей старшої групи на тему: «Як себе поводити в різних життєвих ситуаціях».

Також здійснено перевірку, щодо наявності первинних засобів пожежогасіння на об’єктах культури та малі підприємства (магазини) тощо, власникам та керівникам об’єктів показано на прикладі,  як користуватися наявними первинними засобами пожежогасіння та вручено листівки на протипожежну тематику.

Міжгірський районний відділ Управління

ДСНС України у Закарпатській області

Останнє оновлення (30 травня 2019)