П'ятниця, 19 Липень 2019

Працівниками Міжгірського РВ Управління проведено пожежно-профілактичне відпрацювання села Колочава

Спершу всі учасники відпрацювання зібралися в приміщенні Колочавської сільської ради й провели оперативну нараду. Зокрема, рятувальники довели до відома депутатського корпусу статистику пожеж на території села і дали рекомендації, як можна не допустити в подальшому пожеж та загорань.

Також присутні обговорили проблему оповіщення населення в разі виникнення надзвичайної ситуації. Влаштування зовнішніх протипожежних водоймищ, пірсів для забору води для цілей пожежогасіння. Нагадали працівникам та керівникам об’єктів правила пожежної безпеки та  як користуватися наявними первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) й роздали відповідні інформаційні листівки.

Після цього рятувальники обійшли всі місця масового перебування людей, що діють в с. Колочава, автобусні зупинки,  магазини, крамниці тощо. Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій оглянули приміщення на наявність вогнегасників і перевірили справність електричної мережі, справність пічного опалення. Рятувальники надали  підприємцям загальні рекомендації щодо уникнення пожеж та закликали їх дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.У ході спілкування з мешканцями населеного пункту, окремо зупинились на проблемі виявлення вибухонебезпечних предметів та розповіли про правила поведінки з ними.

Крім цього, представники ДСНС здійснили обхід приватних помешкань громадян, особливу увагу приділяючи соціально незахищеним верствам населення. Головними темами для розмов, традиційно, стали дотримання правил пожежної безпеки при користуванні опалювальними приладами і порядок дій у випадку виникнення загорання.

Міжгірський районний відділ Управління

ДСНС України у Закарпатській області

Останнє оновлення (30 травня 2019)