Вівторок, 14 Липень 2020

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В МІЖГІРСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

24 травня 2019 року в Міжгірському медичному коледжі для випускників 9-х класів Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проведено День відкритих дверей.

Перед початком заходу з метою правильного та свідомого вибору майбутньої професійної діяльності фахівці Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ (керівник – Ігор Казибрід) презентували нову профорієнтаційну платформу – «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою якої учні можуть пройти тестування, запропонували відвідати філію для ознайомлення з описами професій, пройти профдіагностичне тестування та отримати професійну консультацію

Щорічно начальний заклад проводить такий захід для тих випускників шкіл, які в першу чергу прагнуть стати медиками.

Тут є про що розповісти гостям, адже Міжгірський медичний коледж – освітня установа з високим  рейтингом.

В ході проведення Дня відкритих дверей учнів ознайомили з історією, сьогоденням та перспективами розвитку коледжу, філософією медичної науки, процесом виховання та підготовки медичних працівників.

Також для учнівської молоді проведено цікаву екскурсію, під час якої оглянуто матеріально-технічну базу навчального закладу та надано більш детальну інформацію стосовно особливостей навчання, а також студентами 3-го курсу було продемонстровано  низку медичних маніпуляцій.

Вибір навчального закладу для абітурієнтів – справа непроста.

Міжгірський медичний коледж чекає на Вас!

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (29 травня 2019)