Субота, 04 Липень 2020

Наступні два дні Закарпаття накриють зливи. В Ужі вода підніметься на три метри від теперішнього рівня

У вівторок і середу (21 – 22.05) майже по всій території Закарпаття пройдуть сильні дощі, місцями грози з градом та шквалистими поривами вітру. Внаслідок інтенсивних опадів прогнозується значне підвищення рівнів води в головних річках області. У нижніх течіях Тиси підйом –

до 2,5 метрів із виходом води на заплаву, а в Ужі (в межах м.Ужгород) – до 3 метрів від теперішнього рівня.

У гірських районах зливи можуть спровокувати значні схилеві стоки, а також утворення локальних селів.

– Місцеві адміністрації та служба з надзвичайних ситуацій готові до інтенсивних опадів і ліквідації можливих негативних наслідків негоди, – наголошує в.о. голови ОДА Ярослав Галас.

Правова допомога