Понеділок, 06 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Зробити правильний вибір професії учням допомагала служба зайнятості

10 травня 2019 року фахівцями Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ (керівник – Ігор Казибрід) проведено профорієнтаційні заходи з учнями 8-11  класів Пилипецького напрямку, а саме: Пилипецького ліцею, Репинського НВК ЗОНЗ І-ІІІ ступенів та Н.Студенівського НВК ЗОНЗ І-ІІ ступенів.

Метою проведення даних заходів - інформування учнів про широкий світ професій, виховання позитивного ставлення до різних видів професійної діяльності, розкриття творчого потенціалу у виборі майбутньої професії та удосконалення знань щодо робітничих професій.

Учнів ознайомлено з кваліфікацією професій, вимогами, які ставить професія до людини, а також умінням адекватно оцінювати свої можливості  відповідно до вимог обраної професії.

Щоб успішно та професійно реалізувати себе повинна працювати формула «Хочу-Можу-Треба», а тому під час заходів, вони отримали знання та навики правильного та свідомого вибору професії, спираючись на власні здібності, інтереси та можливості пізнати себе.

В ході дискусії учні обговорювали перспективні та сучасні професії, навчальні заклади регіону, де їх можна здобути. Акцент в основному покладався на робітничі професії.

З метою надання допомоги ефективного професійного самовизначення у виборі професії презентовано ваб-базовану платформу для он-лайн профконсультаційного тестування «Моя професія6 консультаційна мережа», якою на сьогоднішній день скористалось більше 300 осіб з числа учнівської молоді Міжгірського району.

Стоячи перед остаточним вибором професії ми повинні пам’ятати, що ми обираємо свій життєвих шлях і це на все життя.

В ході проведення профорієнтаційних заходів проведено також зустрічі з батьками випускників. Так, в Репинському НВК разом з випускниками 11 класу зі станом ринку праці в регіоні, професіями і спеціальностями, затребуваними на ринку праці ознайомлено і присутніх батьків. Надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості та наголошено, що наскільки важливою є взаємодія між батьками, класними керівниками та фахівцями служби зайнятості щодо подальшої роботи в напрямку профорієнтації школярів та свідомого вибору професійного шляху.

Вибір професії – це, перш за все, відповідальність самої дитини, тому батькам бажано підтримати доньку або сина порадою. Допомога у виборі майбутньої професії полягає в тому, щоб запропонувати шляхи пошуку рішення, а не саме рішення. Адже, виходячи зі свого минулого, не реально знати, яке з рішень виявиться найефективнішим у майбутньому.

Чим правильніше зроблено вибір, тим менше розчарувань і труднощів буде в житті кожної молодої людини.

Служба зайнятості запрошує бажаючих разом зі своїми дітьми відвідати районну філію та ознайомитися з усіма інформаційними матеріалами щодо професій, спеціальностей та навчальних закладів, де їх можна здобути.

Школярі також отримали буклети  «Твій шлях у світ професій» та «Навігатор вибору професій». Також в ході проведення заходів оновлено «Барометри професій».

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (13 травня 2019)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 26 гостей на сайті