Понеділок, 19 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Урочисті заходи до Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 і 9 травня в Україні відзначаються День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цим самим ми вшановуємо подвиг українського народу, його визначальний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, віддаємо данину пам’яті жертвам війни, депортацій та злочинів проти людяності.

Цим датам були приурочені заходи, які відбулися в райдержадміністрації за участі керівників району та селища, представників громадських організацій, учасників АТО, районних установ, учнівської молоді. Їх учасники  переглянули історичні відеоматеріали про Україну в часи військового лихоліття. Вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять полеглих у війні, а також Героїв Майдану і нинішніх захисників Батьківщини.

Учні Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 виступили зі змістовною тематичною літературною композицією «Ніхто не забутий», в якій окремо згадали штрихи з біографії та нелегкий життєвий шлях нині живих серед нас учасників Другої світової війни з Міжгірщини.

Вдячність і повагу ветеранам та побажання миру всім українцям висловили у своїх виступах керівники району.

Всі учасники заходів мали нагоду ознайомитися у фойє райдержадміністрації з книжково-ілюстративною виставкою до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Останнє оновлення (10 травня 2019)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 245 гостей на сайті