Понеділок, 19 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Про забезпечення перевізниками безперебійного перевезення пасажирів у період святкових днів 28-29 квітня 2019 року

У зв’язку із Великодніми святами, відповідно до рекомендацій департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, задля запобігання 

соціальної напруги та забезпечення належної організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, ПрАТ «Закарпатавтотранс» та Закарпатським обласним відділенням ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» узгоджено графіки виконання рейсів на автобусних маршрутах загального користування  28-29 квітня 2019 року.
Ознайомитись із графіками руху можна на офіційному сайті Закарпатської ОДА в розділі  «Інфраструктура та ЖКГ» та на веб-сайті ПрАТ «Закарпатавтотранс» http://zakavto.com.ua.
У разі збільшення пасажиропотоків у святкові дні, ПрАТ «Закарпатавтотранс» рекомендовано організувати додаткові рейси автобусних маршрутів, а перевізникам забезпечити надання транспортних засобів для таких цілей.
За недотримання перевізниками виконання узгоджених графіків, облдержадміністрацією вживатимуться заходи впливу згідно із вимогами договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
Просимо пасажирів, що мають намір скористатись громадським транспортом у святкові дні, заздалегідь спланувати поїздки для організації при потребі ПрАТ «Закарпатавтотранс» додаткових рейсів.
В разі виникнення питань щодо забезпечення перевізного процесу діятиме диспетчерська служба ПрАТ «Закарпатавтотранс»: 050-43-46-620, 067-37-07-096.

Перелік рейсів, які будуть виконуватись на Великодні свята 28,29 квітня 2019р.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 21 гостей на сайті