Понеділок, 19 Серпень 2019

До 33-ої річниці з дня Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року сталася страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції.

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів.. . Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей тривога, пов᾿язана зі скорботним часом ядерного апокаліпсису.

З нагоди сумної дати працівники Міжгірської ЦРБ провели літературний вечір пам'яті «Попіл Чорнобиля в наших руках». Його ведучі - Ганна Шегда, Марія Шемет та Ганна Шекета ознайомили присутніх з трагічними подіями квітня 1986 року, вшанували пам᾿ять полеглих хвилиною мовчання. На захід було запрошено студентів Міжгірського медичного коледжу (викладач В.І. Солодовник) та ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС В.П.Стецюнича. Він розповів присутнім про пережиті важкі хвилини, поділився своїми спогадами щодо тих страшних подій 1986 року. Бібліотекар Христина Фурдь ознайомила присутніх з книжковою виставкою «Чорнобиль – скорбота пам᾿яті людської», де розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії ліквідаторів аварії, котрі ціною власного життя врятували світ.

На завершення присутні мали змогу переглянути відеофільм «Хроніка подій на Чорнобильській АЕС» та флешмоб «Щоб ніколи не повторився Чорнобиль».