Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

СБУ викрила спецслужби РФ на вербуванні українців для виконання розвідувальних завдань на шкоду держбезпеці України

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чергову спробу російських спецслужб використати українських громадян для виконання розвідувальних завдань на шкоду державній безпеці країни.

Оперативники спецслужби встановили, що співробітники ФСБ РФ завербували колишнього українського міліціонера, мешканця Луганщини. Російськими кураторами було відпрацьовано завдання збирати і передавати російській спецслужбі за грошову винагороду актуальні відомості про суспільно-політичну ситуацію в Україні, місця дислокації, маршрути пересування, стан боєготовності підрозділів ЗС України у районі проведення ООС. Зловмисник також мав підшукувати та вивчати настрої проросійськи налаштованих військових і правоохоронців.

Співробітники СБ України задокументували, що вербування колишнього українського міліціонера здійснювалось під час його виїзду на територію Ростовської області РФ співробітником ФСБ РФ Сергієм Морозом у результаті штучно створеної російською спецслужбою компрометуючої ситуації. Контррозвідкою СБУ також встановлено, що фігурант справи у різний час перебував на агентурному зв’язку у співробітників ФСБ РФ Сотнікова Юрія та Корнільєва Івана. Йому російськими кураторами, зокрема, було відпрацьовано завдання та надані детальні інструкції для викрадення та переправлення на територію РФ співробітника СБУ або української військової розвідки.

Встановлено, що для примушення до виконання розвідувально-підривних завдань співробітники ФСБ РФ застосовували до нашого співвітчизника фізичний і психологічний тиск, погрози на адресу членів родини, погрожували незаконним позбавленням волі. Крім цього, через тортури громадянин України був змушений визнати себе на камеру «українським шпигуном».

Наразі здійснюються передбачені законодавством заходи у межах кримінального провадження за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

До речі, нещодавно була відзначена 27-а річниця з дня створення Служби безпеки України.

З цього приводу пропонуємо відвідувачам веб-сайту переглянути спеціально підготовлений відеоролик, розміщений за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Hep3A9mFn0I&feature=youtu.be

 

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 62 гостей на сайті