Неділя, 16 Червень 2019

Успіх в обласних змаганнях шкільної волейбольної ліги України - 2019

24.03.2019 року в спорткомплексі «Юність» м. Ужгорода відбулися змагання з волейболу серед дівчат віком 2005 р. і молодші загальноосвітніх навчальних закладів « Шкільна волейбольна ліга – України 2019 » ( ШВЛУ).

В цих змаганнях взяла участь і команда Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Змагання проводились за змішаною системою розіграшу. В І
турі суперницями міжгірчанок була команда із с. Ставне Великоберезнянського району. В цьому поєдинку наша команда впевнено здобула перемогу з рахунком 2:0 і вийшла до півфіналу. Півфінали після жеребкування виглядали так: смт. Міжгір`я – с. Онок Виноградівський р-н. та м. Мукачево – с. Коритняни, Ужгородський р-н. Переможці цих пар виходили до фіналу, а команди які програли, боролись за 3-4 місця.
В першій партії
команді з с. Онок вдалося перемогти з рахунком 21:18. Початок другої партії також був за суперницями, але завдяки виявленим бійцівським якостям наші дівчата переломили хід гри та здобули дуже важливу перемогу з рахунком 21:16. В третій партії була отримана перемога з рахунком 15:3.
У фіналі
міжгірська команда зустрілася з колективом з м. Мукачева, що вважався фаворитом. Мукачівки з перших хвилин почали тиснути на наших дівчат атакуючими діями, але захист працював злагоджено, що змусило помилятись суперниць, і віддати перемогу в 1 партії. В другій - впевненіше виглядала наша команда, яка вела в рахунку з відривом у 6 м`ячів (18:12) , відтак рахунок був рівним, і в підсумку міжгірчанки здобули вольову перемогу з рахунком 25:23. Потрібно відзначити, що переможці здобули не тільки обласний кубок та «золоті» медалі, а й найголовніший приз - представляти Закарпатську область на всеукраїнських змаганнях шкільної волейбольної ліги України в м.Києві!

Вчитель фізичної культури школи М.Василевський,

тренер команди В.Гриб

Останнє оновлення (28 березня 2019)