Четвер, 22 Серпень 2019

Всеукраїнська благодійна акція „СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ” під гаслом „Дитяче серденько, живи”

Із 1 до 30 квітня 2019 року Всеукраїнський благодійний фонд „Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів проводитиме ХІV щорічну Всеукраїнську благодійну акцію „Серце до серця”

під гаслом „Дитяче серденько, живи”, головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для Закарпатської обласної дитячої лікарні. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування обласній дитячій лікарні.

За результатами проведення акції у 2018 році, що проходила під гаслом „Почуй світ!”, Закарпатська область в черговий раз увійшла в трійку лідерів – було зібрано 404 899,78 грн. За рахунок цих коштів було придбано та передано до обласної дитячої лікарні м.Мукачево сучасне медичне обладнання, що дало змогу лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме: діагностичний аудіометр AD629 з ліцензією b та модулем високочастотної аудіометрії, кістковий телефон В71 (для системи ЕР-15), ноутбук з операційною системою для програмування слухових апаратів.

За традицією цього року акція також супроводжуватиметься участю волонтерів для збору коштів, розміщенням скриньок для внесків у медичних та торгівельних закладах, освітніх установах тощо.

З огляду на це, переконливо просимо всіх, кому не байдужа доля хворих дітей, хто дбає про здоров’я підростаючого покоління, долучитися до участі у ХІV Всеукраїнській благодійній акції „Серце до серця”.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

р/р 2600501306399 у Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „КредоБанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: „Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання”. Партнером акції (з 01 до 30 квітня 2019 року) є ПАТ „КредоБанк”, через мережу якого перерахунок коштів здійснюватиметься без комісії.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Марії Рущак – обласного представника ВБФ „Серце до серця” та координатора акції в Закарпатській області ((099)082-89-24), а також до сектору сім’ї та молоді райдержадміністрації (каб.405, контактний тел. (03146)2-28-52).

Крім того, повідомляємо, що інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”: www.sercedoserca.com.ua.

Щиро віримо у доброту та милосердя наших краян!

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації Т.Горова