Четвер, 23 Травень 2019

Розпорядження голови Міжгірської РДА від 05.03.2019 р. № 46 «Про перенесення робочого дня»

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 27.02.2019 № 124 „Про перенесення робочого дня”, з метою відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України,

пам’ятної події у багатовіковій історії українського державотворення, вшанування її Президента, Героя України А.Волошина та полеглих у бою карпатських січовиків, виховання в українців почуття національної гордості та патріотизму:

1. Перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників районної державної адміністрації робочий день з п’ятниці – 15 березня 2019 року, на суботу – 6 квітня 2019 року.

2. Рекомендувати виконкомам Міжгірської селищної, сільських рад району, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, керівникам підприємств, установ та організацій перенести робочий день з п’ятниці – 15 березня 2019 року, на суботу – 6 квітня 2019 року.

3. Керівникам вищезазначених установ встановити 15 березня 2019 року оперативне чергування відповідальних працівників.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова державної адміністрації В. ЮРИК