Середа, 18 Вересень 2019

Про монетизацію житлових субсидій

З 1 січня 2019 р. Урядом запроваджено монетизацію житлових субсидій громадянам. Правила призначення житлової субсидії залишаються незмінними, змінюється лише алгоритм її виплати.

Постановами Кабінету Міністрів України від 27.12.2018р. № 1176 та від 06.02.2019р. № 62 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Житлова субсидія домогосподарствам, що звернулись за призначенням житлової субсидії вперше з 01.01.2019р. буде надходити на їх персональний рахунок в АТ «Ощадбанк».

Громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018р., а також тим, що звернулися після 1 січня 2019р., але житлова субсидія їм призначена з 2018р. – за січень 2019р. житлова субсидія буде перерахована, як і раніше на рахунки виконавців комунальних послуг, а з лютого 2019р. житлова субсидія буде перераховуватися у готівковій формі.

Також житлова субсидія не пенсіонерам буде перерахована грошовим переказом через АТ «Ощадбанк», пенсіонерам виплачена через Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Всім отримувачам житлової субсидії у травні 2019 року необхідно буде звернутися до управління соціального захисту населення Міжгірської райдержадміністрації з новими заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і витрати, та із обов’язковим зазначенням номеру мабільного телефону.

Управління соціального

захисту населення Міжгірської РДА