Понеділок, 19 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Залучення волонтерів Корпусу миру США в Україні

Корпус миру США є американською  урядовою організацією, що вже понад 55 років скеровує волонтерів для реалізації програм технічної допомоги у сферах освіти, розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства та охорони здоров’я, у більш ніж 140 країн світу.

Корпус миру США в Україні тісно співпрацює з Міністерством молоді та спорту  України, Міністерством регіональної політики України, Міністерством освіти і науки України, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також організаціями громадянського суспільства.

На сьогодні три групи волонтерів Корпусу миру США в Україні працюють за трьома напрямками (проектами): „Молодіжний розвиток”, „Розвиток громад” та „Викладання англійської мови, як іноземної”.

На сьогодні Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту „Молодіжний розвиток”, метою якого є краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення проектів і заходів, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних із фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції.

Приймаючою організацією може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, структурний підрозділ з питань молоді та спорту, заклад освіти або інклюзивно-ресурсний центр.

Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року. Початок співпраці з волонтером – 20 жовтня 2019 року.

Детальну інформацію про діяльність Корпусу миру США в Україні та зразок анкети для запрошення можна отримати у секторі сім’ї та молоді райдержадміністрації (каб. 405, тел. (03146) 2-28-52).

Контактна особа – керівник проекту „Молодіжний розвиток” Наталія Бикова (тел.: 0733311887, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

В.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Я.ЩУР

райдержадміністрації

 

 

 

 

Останнє оновлення (05 лютого 2019)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 161 гостей на сайті