Неділя, 24 Березень 2019

Рятувальники застерігають про небезпеку сходження лавин в Карпатах та просять утриматися від мандрівок у гори

Рятувальники попереджають про четвертий з п’яти можливих рівень лавинної небезпеки в горах Закарпаття. В зв'язку зі снігопадом та хуртовиною на високогір'ї східної частини Закарпатської області очікується висока сніголавинна небезпека (ІV рівень). В гірських районах області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Лавинна небезпека виникає в горах під час снігопадів чи через один-два дні після них, а снігові лавини активізуються, насамперед, на крутих пригребеневих схилах і ще крутіших схилах льодовикового походження. Зважаючи на погодні умови, Міжгірський РВ Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області застерігає любителів зимового відпочинку в горах на період лавинної небезпеки утриматися від мандрівок у високогір’я Карпат.

Міжгірський РВ Управління ДСНС

України Закарпатській області

Останнє оновлення (14 січня 2019)