Неділя, 16 Грудень 2018

НА МІЖГІРЩИНІ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДОРОГУ ДО ВИСОКОГІРНОГО СЕЛА СВОБОДА (+ ФОТО)

У Міжгірському районі зроблено капітальний ремонт дороги районного значення «Синевирська Поляна – Свобода». Одна з найвіддаленіших автодоріг району, що веде до високогірного села, отримала фінансування з Дорожнього фонду та обласного бюджету. Ініціював ремонт Геннадій Москаль, котрий навесні цього року в ході робочої поїздки на Міжгірщину відвідав Свободу, доручив розробити проектну документацію й почати роботи ще цього року.

Асфальтного покриття в напрямку Свободи не було ніколи, при тому, що село, яке розташоване біля Синевирського озера, має величезний туристичний потенціал.

Фото зроблені минулого тижня, коли погодні умови дозволяли проведення капремонту.

Останнє оновлення (05 грудня 2018)