Неділя, 25 Серпень 2019

Сервісні центри МВС готові у цілодобовому режимі реєструвати розмитнені авто з європейською реєстрацією

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ готові у цілодобовому режимі реєструвати розмитнені авто з європейською реєстрацією. Про це вчора, 26 листопада, йшлося під час міжвідомчої нарада під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх

справ Сергія Ярового з питань врегулювання ситуації із ускладненням і блокуванням автомобільного руху в пунктах пропуску на державному кордоні України.

Окрім керівників Нацполіції, Держприкордонслужби, Головного сервісного центру МВС, у ній взяли участь і керівники Державної фіскальної служби. Учасниками наради було наголошено на необхідності неухильного дотримання водіями транспортних засобів, що перетинають державний кордон, норм законів №8487 і №8488 щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства автомобілів із європейською реєстрацією.

«Для цього регіональні сервісні центри МВС готові забезпечити безперебійну роботу із державної реєстрації розмитнених транспортних засобів у цілодобовому режимі», - зазначив Сергій Яровий. Водночас на урядовому рівні тривають міжвідомчі консультації щодо впровадження спрощеного порядку реалізації норм цих законів для полегшення реєстраційних процедур для водіїв таких ТЗ.

Підрозділи Національної поліції та Держприкордонслужби працюють у прикордонних районах у посиленому режимі відповідно до доручення Міністра внутрішніх справ України. Правоохоронці закликають учасників протестів дотримуватися публічного порядку і утриматися від провокацій.