Вівторок, 13 Листопад 2018

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Вашого професійного свята.

Культура — одна з найважливіших складових нашого життя. Це відображення в різних проявах і традиціях самобутнього духу народу.

Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до витоків української народної творчості, бачити в ній все найцінніше і найкраще, привносите в наше життя гарний настрій. Тож нехай завжди з вами будуть завзятість і енергія, творче натхнення й витримка, яких докладаєте до своїх щоденних зусиль. Хай це свято дарує вам душевну гармонію і тепло.

Бажаю міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, благополуччя, здійснення усіх планів і сподівань, невичерпної життєвої наснаги!

Голова райдержадміністрації                         В.Юрик