П'ятниця, 19 Липень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Змагалися команди екстреної медичної допомоги

 

Вчора, 6 листопада, в смт. Міжгірї  відбувся ІІ –й обласний чемпіонат серед бригад екстреної медичної допомоги. Під час урочистого відкриття чемпіонату з привітальними словами до його учасників

 

та побажаннями й надалі вдосконалювати фахову майстерність звернулися заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлізавета Біров , голова Міжгірської районної ради Василь Щур, голова райдержадміністрації Василь Юрик.

Відтак 14 команд екстреної медичної допомоги з усієї області змагалися в п’яти номінаціях на території турбази «Карпати» та ПП «АТП-12138» з швидкості та професійності надання першої медичної допомоги, вирішення теоретичних завдань, вправності керування спеціалізованим автомобілем. 

Приємно відзначити, що вже другий рік поспіль перше місце на обласному чемпіонаті зайняла команда з Міжгір’я. Цього разу за переможців виступали – лікар Галина Козак, фельдшер – Лілія Рошко, водій – Олександр Бістрікер. Друге і третє місця посіли колективи з Ужгорода та Волівця.

 


 

Останнє оновлення (07 листопада 2018)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 24 гостей на сайті