Вівторок, 13 Листопад 2018

Змагалися команди екстреної медичної допомоги

Вчора, 6 листопада, в смт. Міжгірї  відбувся ІІ –й обласний чемпіонат серед бригад екстреної медичної допомоги. Під час урочистого відкриття чемпіонату з привітальними словами до його учасників

та побажаннями й надалі вдосконалювати фахову майстерність звернулися заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлізавета Біров , голова Міжгірської районної ради Василь Щур, голова райдержадміністрації Василь Юрик.

Відтак 14 команд екстреної медичної допомоги з усієї області змагалися в п’яти номінаціях на території турбази «Карпати» та ПП «АТП-12138» з швидкості та професійності надання першої медичної допомоги, вирішення теоретичних завдань, вправності керування спеціалізованим автомобілем.

Приємно відзначити, що вже другий рік поспіль перше місце на обласному чемпіонаті зайняла команда з Міжгір’я. Цього разу за переможців виступали – лікар Галина Козак, фельдшер – Лілія Рошко, водій – Олександр Бістрікер. Друге і третє місця посіли колективи з Ужгорода та Волівця.

Останнє оновлення (07 листопада 2018)