Вівторок, 13 Листопад 2018

4 листопада – День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери району!  Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця завжди вимагає витримки і терпіння, душевного тепла.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову держави.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та шаною сотень людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

З нагоди відзначення професійного свята сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя,  невичерпної життєвої наснаги, і нехай добро, зроблене Вами людям, повертається до Вас сторицею!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                                    В. Юрик