Вівторок, 13 Листопад 2018

Відзначили День працівника соціальної сфери

Сьогодні у Міжгірській райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення, зайнятості, трудових відносин.

Учасників святкових зборів привітав голова районної державної адміністрації Василь Юрик, який подякував присутнім за такі особисті якості як людяність, витримку,терпіння, які кожен виявляє при виконанні своїх нелегких професійних обов’язків.

Побажання добра і натхнення в роботі, Божої благодаті, мирного неба висловила присутнім секретар Міжгірської селищної ради Мирослава Пішта.

Також із привітаннями на святі виступили начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Маркович, начальник Міжгірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Федір Рошкович, директор Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ  Ігор Казибрід, керівник Міжгірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Рябець та в.о. директора районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Оксана Мостолярчук.

Під бурхливі оплески присутніх голова райдержадміністрації Василь Юрик вручив Подяки Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України завідуючій Синевирським відділенням соціальної допомоги вдома Міжгірського районного територіального центру соціального обслуговування Марії Цімботі та головному спеціалістові сектору призначення допомог відділу прийому громадян та обробки документів управління соціального захисту населення Марії Вегеш.

Також кращих представників установ, які успішно виконують завдання соціальної та гуманітарної політики в районі, було відзначено Грамотами районної ради та райдержадміністрації, Міжгірської селищної ради.

Зворушливі музичні композиції для учасників урочистостей виконала учениця Міжгірської дитячої музичної школи Ніколетта Теличко.

Останнє оновлення (02 листопада 2018)