Вівторок, 13 Листопад 2018

Розпорядження голови Міжгірської РДА від 24.10.2018 № 277 "Про перенесення робочого дня"

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови облдержадміністрації 17.10.2018 № 669 „Про перенесення робочого дня”, з метою створення сприятливих умов для вшанування в районі пам’яті померлих:

1. Перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників районної державної адміністрації робочий день з четверга – 1 листопада на суботу – 24 листопада 2018 року.

2. Рекомендувати виконкомам Міжгірської селищної, сільських рад району, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, керівникам підприємств, установ та організацій перенести робочий день з четверга – 1 листопада на суботу – 24 листопада 2018 року та встановити 1 листопада 2018 року оперативне чергування відповідальних працівників.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова державної адміністрації

В.ЮРИК

Останнє оновлення (02 листопада 2018)