Вівторок, 13 Листопад 2018

Шановні захисники України!

В неділю , 14 жовтня, згідно з Указом Президента України ми відзначаємо державне свято – День захисника України. Символічно, що воно припало на одне з найбільших свят

запорізьких козаків – Покрови Пресвятої Богородиці й увібрало в себе багаті українські військові історичні  традиції.

Вшановуючи мужність і самовідданість захисників незалежності та територіальної цілісності України, ми завжди пам’ятатимемо героїв, які віддали життя за її свободу.

З нагоди відзначення свята бажаю всім теперішнім і колишнім захисникам України, а також їх родинам, всім громадянам, благополуччя і щастя, міцного здоров’я і  наснаги, мирного неба.

З повагою

Голова райдержадміністрації                                              В. Юрик

Останнє оновлення (12 жовтня 2018)