Вівторок, 13 Листопад 2018

В Міжгір’ї відзначили День захисника України

Сьогодні святкові заходи з нагоди вшанування захисників України відбулися в Міжгір’ї.

Зі святом на урочистих зборах в залі засідань районної ради та райдержадміністрації привітали присутніх і побажали їм міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, завжди пам’ятати про велику ціну мирного життя,

голова районної ради Василь Щур, заступник голови райдержадміністрації Ганна Вощепинець, Міжгірський селищний голова Віталій Цімбота.

Грамотами і Подяками районної ради та райдержадміністрації були нагороджені заступник військового комісара Міжгірського РВК Андрій Субачев, демобілізований з лав Збройних сил України відмінник військової підготовки Василь Маркович, учасник АТО Ярослав Плитан.

За мужність і самовідданість, виявлені при захисті суверенітету і територіальної цілісності держави, високий патріотизм, Грамоти Міжгірської селищної ради вручені учасникам АТО – Андрію Кравченку та Івану Леднею, також Грамоту отримав цьогорічний призовник Антон Станкевичус.
Для учасників урочистого зібрання був проведений святковий концерт.

Цього дня полеглих воїнів-борців за свободу нашої держави було вшановано хвилиною мовчання й покладено корзину живих квітів до каплиці пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

Керівники району разом із ветеранами АТО вшанували пам'ять полеглих воїнів із нашого району

Олександра Ігнатишина - в селищі Міжгір’ї, Сергія Цімботи - в селі Синевир, Василя Росохи і Василя Пойди в селі Негровець.

Останнє оновлення (18 жовтня 2018)