Неділя, 24 Березень 2019

Інвестиційний форум «Закарпаття- бізнес в центрі Європи»

10 жовтня цього року відбувся щорічний інвестиційний форум «Закарпаття-бізнес в центрі Європи», який проведено за підтримки департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної держадміністрації.

Форум відбувся в приміщенні історичного комплексу «Совине гніздо» у м. Ужгород. Захід був спрямований на розвиток та популяризацію виноробної галузі на Закарпатті. Форум було поділено на три панельні дискусії, темою яких були питання про законодавчі можливості вирішення актуальних питань виноробної продукції , міжнародний досвід у виноробстві та формування туристичного продукту.

У заходах цього форуму взяли участь народний депутат України Роберт Горват, представники окремих дипломатичних місій, винороби сусідніх держав Словаччини та Угорщини, експерти та керівники окремих державних підприємств та приватні особи виноробної галузі. Третя панель винної дискусії була проведена професором з туризмознавства Ужгородського національного університету Федором Шандором.

У проведенні заходу брали участь представники районних державних адміністрацій, які представляли для учасників форуму окремі інвестиційні проекти та проектні пропозиції розвитку районів. Також була організована виставка виноробної продукції Берегівського, Мукачівського, та Ужгородського районів, сироварна продукція туристичного комплексу IZKI Міжгірського району.