Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Інвестиційний форум «Закарпаття- бізнес в центрі Європи»

10 жовтня цього року відбувся щорічний інвестиційний форум «Закарпаття-бізнес в центрі Європи», який проведено за підтримки департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної держадміністрації.

Форум відбувся в приміщенні історичного комплексу «Совине гніздо» у м. Ужгород. Захід був спрямований на розвиток та популяризацію виноробної галузі на Закарпатті. Форум було поділено на три панельні дискусії, темою яких були питання про законодавчі можливості вирішення актуальних питань виноробної продукції , міжнародний досвід у виноробстві та формування туристичного продукту.

У заходах цього форуму взяли участь народний депутат України Роберт Горват, представники окремих дипломатичних місій, винороби сусідніх держав Словаччини та Угорщини, експерти та керівники окремих державних підприємств та приватні особи виноробної галузі. Третя панель винної дискусії була проведена професором з туризмознавства Ужгородського національного університету Федором Шандором.

У проведенні заходу брали участь представники районних державних адміністрацій, які представляли для учасників форуму окремі інвестиційні проекти та проектні пропозиції розвитку районів. Також була організована виставка виноробної продукції Берегівського, Мукачівського, та Ужгородського районів, сироварна продукція туристичного комплексу IZKI Міжгірського району.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 32 гостей на сайті