Неділя, 21 Жовтень 2018

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська Єдність»

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 року

планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії . Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовська громадська організація « Від серця до серця» Естонська громадська організація «Серце до серця».

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Документи необхідні для оформлення шенгенських віз (крім власників біометричних паспортів), надсилаються до 10 листопада 2018 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул.Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами 044-501-01-15; 067-407-77-98; 050-447-49-68; 097-908-52-28; 093-214-64-17.

В.о.завідувача сектору

сім’ї та молоді райдержадміністрації                                                           Я.ЩУР

Останнє оновлення (11 жовтня 2018)