Неділя, 21 Жовтень 2018

Відзначили День працівників освіти

В п’ятницю, 5 жовтня, у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Привітали педагогів Міжгірщини керівники району – голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Васильович Юрик, голова районної ради Василь Михайлович Щур.

Добрі побажання працівникам освітньої галузі також висловили заступник голови РДА Вощепинець Г.Ф., начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексієнко Н.С., голова РК профспілки працівників освіти району Бута О.Й.

Керівники щиро подякували педагогічним працівникам за їх сумлінну, плідну, творчу працю у сфері навчання та виховання підростаючого покоління, адже саме вчителі формують майбутнє нації, від якого залежить завтрашній день України.

Кращих педагогів району було відзначено подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами департаменту освіти Закарпатської ОДА, спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грамотами відділу освіти.

Неперевершені приємні враження отримали присутні на святі від музичних виступів учнів Міжгірської ЗОШ № 1 та Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.Волошина.

Останнє оновлення (09 жовтня 2018)