Четвер, 23 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

На нараді в райдержадміністрації розглянуті актуальні питання

Чергова нарада з головами виконкомів місцевих рад району, яка відбулася 3 жовтня цього року, розпочалася з виступу районного військового комісара Міжгірського РВК Сергія Лущакевича, який детально

в розрізі рад району проінформував про явку призовників для проходження медичної комісії і закликав керівників рад провести роботу щодо їх максимального оповіщення. Відтак голова райдержадміністрації Василь Юрик надав слово для виступу в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області Сергію Бокшану. Сергій Васильович відзначив, що очолюване ним управління в процесі взаємодії із суб’єктами господарювання та забудовниками намагатиметься бути не тільки каральним органом, а діяти в режимі співпраці, надавати необхідну роз’яснювальну та методичну допомогу. На нараді було ознайомлено присутніх із окремими нововведеннями, зокрема – функціонуванням сервісу «ПРОЗОРА ДАБІ», а також питаннями застосування «будівельної амністії» - узаконення раніше побудованих садових, дачних будинків, господарських будівель – з цього приводу детальну інформацію надала головний інспектор будівельного нагляду Державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області Вікторія Новак.

Також були надані кваліфіковані відповіді на численні запитання щодо дотримання законодавства у сфері містобудівної діяльності керівників місцевих рад Міжгір’я, Пилипця Віталія Цімботи та Василя Готри, а також начальників відділів райдержадміністрації та фахівців з питань будівництва. Окремі роз’яснення також надав перший заступник голови райдержадміністрації Василь Бошота.

 

 

Останнє оновлення (04 жовтня 2018)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 310 гостей на сайті