Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Зустріч учнів Міжгірського професійного ліцею з представником десантно-штурмових військ

28 вересня 2018 року в приміщенні Міжгірського професійного ліцею за сприяння районного військового комісаріату відбулась зустріч учнів професійного ліцею з представником 80 окремої десантно-штурмової бригади. В ході зустрічі молодь було проінформована про переваги проходження військової служби за контрактом у десантно-штурмових військах  Збройних Сил України.

Представник військової частини, яка дислокується у місті Львові Бойчук А.М. розповів присутнім про бойовий шлях бригади та цікаві епізоди проходження військової служби. Десантно-штурмові війська здатні діяти як повітряний десант і призначені для виконання завдань, які неможливо виконати іншими силами та засобами. Тому служба у десантно-штурмових військах є надзвичайно  почесною, цікавою та має ряд значних переваг ( підвищене фінансове забезпечення, зарахування стажу із розрахунку 1 рік за півтора, чисельні надбавки до грошового забезпечення за особливі умови служби . виконання стрибків із парашутом, тощо).

Усіх бажаючих проходити військову службу за контрактом запрошуємо до Міжгірського районного військового комісаріату за адресою:

смт. Міжгіря вул. Шевченка, 58 або звертатись за телефоном 2–15–54.

Останнє оновлення (03 жовтня 2018)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 271 гостей на сайті