Неділя, 21 Жовтень 2018

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

3 жовтня 2018 року в приміщенні Міжгірської райдержадміністрації за ініціативи в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області, за участю представників

органів місцевого самоврядування, фахівців, забудовників та осіб, уповноважених на здійснення технічного нагляду, відбудеться нарада з питань дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності та дотримання законодавства під час видачі містобудівних умов і обмежень та будівельних паспортів забудови земельних ділянок.

Розглядатимуться і питання налагодження комунікації між учасниками містобудівного процесу, ознайомлення з сервісом «ПРОЗОРА ДАБІ», а також практичні застосування «будівельної амністії».

Також цього дня об 11.00 годині за київським часом відбудеться прийом громадян.

Останнє оновлення (02 жовтня 2018)