Неділя, 21 Жовтень 2018

Висловлюємо щирі співчуття

Міжгірська районна державна адміністрація глибоко сумує з приводу передчасної смерті головного спеціаліста сектору туризму відділу економічного розвитку і торгівлі Шагура Івана Михайловича і висловлює щирі співчуття його рідним і близьким.

Іван Михайлович Шагур прожив невелике, але насичене подіями і добрими справами життя, його добру вдачу, працелюбність, людяність завжди пам'ятатимуть колеги, рідні, знайомі.

І.М.Шагур після завершення навчання на економічному факультеті Мукачівського технологічного інституту розпочав працювати в райдержадміністрації в фінансовому управлінні у 2001 році, відтак з 2002 по 2006 рік трудився у відділенні Державного казначейства в Міжгірському районі, а з 2006 по 2008 рік – у Головному управлінні з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Закарпатської облдержадміністрації, з 2008 року по цей час працював у Міжгірській райдержадміністрації керівником, головним спеціалістом сектору туризму, чимало власних зусиль, знань і вмінь приклав для розвитку галузі туризму в районі.

Дуже шкода, що невблаганна смерть після важкої хвороби на 39-му році життя навічно розлучила нас із цією світлою людиною, але добра пам'ять про Івана Михайловича Шагура завжди житиме в серцях усіх, хто знав його, працював і спілкувався з ним.

Хай буде йому пухом рідна верховинська земля.

Колектив Міжгірської райдержадміністрації

Останнє оновлення (01 жовтня 2018)