Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Осінній призов - 2018

26 вересня в райдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглянуто питання щодо проведення осіннього призову на строкову військову службу. До участі в його обговоренні долучилися заступник голови РДА, голова районної призовної комісії Ганна Вощепинець,

керівник апарату райдержадміністрації Іван Бобонич, військовий комісар Міжгірського РВК Сергій Лущакевич, заступник начальника Міжгірського відділення поліції Хустського ВП ГУНП України в Закарпатській області Іван Гельбич.

Під час наради акцентовано увагу на оповіщенні та забезпеченні явки призовників до військового комісаріату.

Заступник голови РДА, голова районної призовної комісії Ганна Вощепинець наголосила на тому, що потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом та всіма службами району. Військовий комісар Міжгірського РВК Сергій Лущакевич відзначив, що не всі розуміють важливість виконання конституційного обов’язку перед Батьківщиною. А також проінформував, що згідно з Указом Президента України термін осіннього призову – 2018 продовжено на один місяць, тобто він триватиме протягом жовтня-грудня 2018 року. Окрім цього наголосив, що строковики не будуть направлятися на територію проведення військових дій, про що слід інформувати їх батьків.

Наголошено, що за ухилення від військового обов’язку передбачена кримінальна відповідальність, тому в інтересах призовників є обов’язковим з’явитися на дільницю, пройти медобстеження, за результатами якого буде визначатися придатність чи непридатність до служби.

Учасники наради обговорили також проблемні питання, які виникали під час попередніх призовів та шляхи їх вирішення.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 260 гостей на сайті