Середа, 24 Жовтень 2018

23 вересня запрошуємо на етнофестиваль «Закарпатська свальба»

В неділю (23 вересня) у с. Колочава пройде обласний етнофестиваль «Закарпатська свальба». Третій рік поспіль героями колоритного дійства стане реальна пара закоханих – наречена з с. Колочава (Міжгірщина) і наречений з с. Руська Мокра (Тячівщина).

Почнеться свято у с. Німецька Мокра в «садибі молодого» (11:30). А далі весільний потяг із почесними гостями рушить лісовою дорогою за молодою у Колочаву. Дорогою на перевал Прислуп традиційно відбудеться театралізоване дійство із відтворенням автентики історичних епох – від Австро-Угорщини до радянської доби.
Цього року у рамках фестивалю голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль презентує громаді Міжгірщини перевидану у 2018 році книгу Івана Ольбрахта «Микола Шугай, розбійник». Славетний герой знову ожив у книжці, нагадавши краянам найпривабливішу легенду Карпат.
Офіційно «Закарпатську свальбу» відкриють о 14.00 у «Старому селі», де і відбудеться гучне свальбове гуляння.

Останнє оновлення (21 вересня 2018)