Неділя, 21 Жовтень 2018

ЗАКАРПАТСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Сьогодні, 17 вересня, на площі Народній в обласному центрі Закарпаття закарпатські рятувальники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня рятівника.

Привітати зі  святом мужніх та відважних рятувальників та рятувальниць завітали  голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, представники обласного та місцевих органів самоврядування, військовослужбовці, правоохоронці та інші поважні особи.
Спочатку, присутнім зачитали вітання Голови Державної служби України з  надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, а далі із теплими та щирими  словами привітання виступив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він подякував за сумлінність та відданість обраній справі рятувальникам  та побажав їм здоров’я, родинного затишку та поменше тривожних викликів.
Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження грамотами та відзнаками кращих рятувальників області. За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлену самовідданість та вірність було заохочено кращих з кращих працівників підрозділів У ДСНС області.
Також на площі Народній усі  бажаючі могли побачити виставку зразки сучасної рятувальної техніки: пожежні та аварійно-рятувальні автомобілі, піротехнічний автомобіль та інші спецзасоби, які є на озброєнні в підрозділах служби області, - повідомили в Управлінні ДСНС в Закарпатській області.

Останнє оновлення (17 вересня 2018)