Вівторок, 13 Листопад 2018

Закарпатців запрошують долучитися до національного конкурсу наукових робіт

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня юриста проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні».

Національний Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення молоді до процесів законотворення, подальшого розвитку парламентаризму, створення умов для її творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів.

До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Конкурс проходить з 01 вересня по 08 жовтня 2018 року.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 03 жовтня 2018 року.

Визначає переможців Експертна рада конкурсу, до якої входять провідні юристи, які внесли значний вклад у розвиток юридичної професії, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Верховної Ради України, громадських організацій, та інші особи, які мають відповідні наукові знання.

Конкурсні роботи разом з заявками встановленого зразка направляються у паперовому та електронному вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на е-адресу (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ), з позначкою «На Конкурс».

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015.

Оргкомітет: