Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

МІЖГІРЩИНА ВТРЕТЄ ЗІБРАЛА ГОСТЕЙ ФЕСТИВАЛЮ «СМАК МЕДУ»

У неділю, 12 серпня, у с. Вучкове на Міжгірщині пройшов ІІІ фестиваль бджолярів «Смак меду».Участь у святкуванні взяла керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Руслана Натуркач. Вона привітала присутніх і побажала фестивалю й надалі примножувати і популяризувати традиції високогірного краю.

З привітальними словами виступили також голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Юрик та сільський голова с.Вучкове Людмила Попович.

Місцеві жартують, що до відкриття свята долучилася сама природа – на початку офіційної частини фестивалю унікальний гейзер в урочищі Петровець видав потужний струмінь холодної мінеральної води.

Протягом колоритного заходу гості могли побачити, продегустувати і придбати кращі зразки карпатського меду, продукцію бджільництва та вироби місцевих майстрів. Розважали ж присутніх концертною програмою за участі творчих колективів Міжгірщини, родзинкою яких є талановиті діти.

Цілющі властивості карпатського меду, як і місцевих мінеральних вод, знають далеко за межами Закарпаття, відтак організатори фестивалю впевнені, що туристи й наступного року вподобають «Смак меду» у Вучковому.

Останнє оновлення (14 серпня 2018)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 50 гостей на сайті