Понеділок, 22 Жовтень 2018

ПОСАДОВЦІ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ МОЖУТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС «КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ!»

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн - курсів «Прометеус»

створено безкоштовний навчальний онлайн - курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Курс стане в нагоді посадовцям органів влади та місцевого самоврядування. Для участі у ньому необхідно зайти на сайт «Прометеус» www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about) та зареєструватися.

Останнє оновлення (13 липня 2018)