П'ятниця, 21 Вересень 2018

Шановні краяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Конституції України!

Пройшло уже 22 роки з часу, коли Верховна Рада України прийняла Основний Закон нашої держави, яким закріплені права і обов’язки

громадян, найважливіші національні принципи становлення і розбудови суверенної України. Ця доленосна подія в житті українського народу створила необхідні умови для побудови демократичного громадянського суспільства, утвердження справедливості у всіх сферах життєдіяльності.

На жаль, сьогодні наша держава змушена захищати свою незалежність і конституційний лад від сусідньої країни-агресора, але ми віримо, що переможемо.

Також маємо переконання, що в результаті прогресивних змін на державному рівні отримаємо впевненість у завтрашньому дні та благополуччя.

З нагоди свята від щирого серця бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя і нових життєвих успіхів!

Голова райдержадміністрації В. Юрик