Понеділок, 24 Вересень 2018

В Міжгір’ї відзначено 22 –у річницю Конституції України та 73-ю річницю входження Закарпаття до складу України

З нагоди відзначення державних свят, що символізують славне минуле і сьогодення нашого народу, в селищі Міжгір’ї 27 червня проведено ряд заходів. Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників Тарасові Шевченку та Василю Гренджі-Донському. В залі засідань

райдержадміністрації та районної ради пройшли святкові збори, на яких з привітальними промовами виступили голова райдержадміністрації Василь Юрик та Міжгірський селищний голова Віталій Цімбота. Кращі представники районних установ з нагоди Дня Конституції України були нагороджені Грамотами райдержадміністрації, районної ради та Міжгірської селищної ради.

Пам"ятні подарунки від керівників органів влади отримали випускники шкіл району, які завершили навчання із золотими та срібними медалями.

Згідно з відповідним Указом Президента України на святі ряду багатодітних жінок Міжгірщини були вручені почесні відзнаки «Мати-героїня».

Відбувся цього дня і змістовний тематичний концерт, а у фойє райдержадміністрації всі бажаючі могли оглянути книжково-ілюстративну виставку, приурочену доленосним датам.

Останнє оновлення (27 червня 2018)