Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

З наступаючим Днем молоді, дорогі краяни!

Рік за роком приносить нам чимало різних свят, з-поміж яких за своєю привабливістю та незвичайністю виділяється День молоді. Адже саме молодь продовжує ту силу, на яку покладає надії та сподівання старше покоління. 

Однак, молоді люди у повсякденні стикаються з безліччю різноманітних проблем. На сьогодні це – і здобуття безоплатної вищої освіти, і працевлаштування, і житлове питання, і дозвілля, і молодіжне підприємництво та інше. Крім того, кожен із нас задасться питанням: у яких вузах навчатися тим обдарованим дітям та молоді, які проживають у малозабезпечених сім’ях і мають не менше бажання здобути вищу освіту та стати гідними громадянами своєї держави. На превеликий жаль, така молодь, не маючи змоги навчатися у вузах, залишає рідну домівку і вирушає за межі нашої держави у пошуках кращої долі. Однак, життєві шляхи такої долі далеко невтішні. А мрія про здобуття вищої освіти та подальше працевлаштування залишаються утопією.

Тому для вирішення всіх цих проблем необхідно докласти чимало зусиль, щоб забезпечити право молоді бути тією силою, в якої є майбутнє. Цій меті повинна підкорятися не тільки молодіжна, а й уся державна політика, спрямована на створення умов для успішного життєвого старту юнаків та дівчат, отримання ними якісної освіти, вільного вибору професії, початку трудової діяльності, самоосвіти…

Тож керманичам держави варто звернути на це першочергову увагу, щоб надалі не довелось пожинати плоди найгірших негативних проявів у молодіжному середовищі. Бо у цьому плані відчувається значний вплив соціального оточення, захоплення комп’ютерними іграми, показ порнофільмів та фільмів, що пропагують насильство і жорстокість, надмірний доступ до мережі Інтернету, що «сприяє» значній деградації дітей та молоді, погіршення їх психічного стану, формування негативних рис особистості, викорінення людських цінностей. На превеликий жаль, з року в рік ЗМІ щодня інформують нас про трагічні (часто – летальні) наслідки деградації молодого покоління. Якщо на все це не звернути увагу сьогодні, то завтрашній день принесе ще більше жорстокості, ненависті та зневаги серед молоді зокрема, та й для держави в цілому.

Тому ми повинні спільними зусиллями ліквідувати прогалину у формуванні національної свідомості, вихованні молодих людей, створювати найсприятливіші психолого-педагогічні умови для вільного самовизначення і самовираження кожної молодої особистості, для самореалізації нею своїх задатків, нахилів, здібностей і можливостей. Тільки спільно, об’єднавши зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інституту сім’ї, школи, громади, і у взаємозв'язку з традиціями християнських обрядів, зможемо зупинити процес деградації молодого покоління і сформувати справжніх патріотів рідного краю.

Молоді люди вже залишили золоту країну дитинства й опинились у серйозному світі дорослих. Саме молодь здатна змінити життя суспільства, бо має потяг до всього нового і прагне зробити життя кращим.

Тож всіх молодих краян вітаю з Днем молоді! Нехай Господь Бог та Пречиста Діва будуть добрими помічниками в житті. А оскільки щодня ми творимо власну книгу життя, то нехай сторінки у ній будуть світлі, чисті і повняться найкращими життєвими цінностями. Не втрачайте віри і надій у завтрашній день. Пам’ятайте, що доля любить впевнених та сильних людей. Тож нехай ваші життєві стежини стеляться барвистими рушниками щастя, добробуту, доброї вдачі й кохання. Бережіть і цінуйте тих людей, які поруч з вами, яким ви не байдужі і які завжди готові підтримати, зрозуміти та допомогти. І нехай молодість, духовність та гармонія душі залишаються нев’янучими!

Зі святом вас, дорогі краяни!

З повагою,

Завідувач сектору сімї та молоді

райдержадміністрації Т.Горова

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 361 гостей на сайті