П'ятниця, 20 Липень 2018

Увага! Збір-аварія!»: міжгірських рятувальників підняли за тривогою

З метою підтримання постійної готовності до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації 21 червня 2018 року вогнеборці 4-ї державної пожежно-рятувальної частини селища міського типу Міжгір’я отримали спеціальне повідомлення «Увага! Збір-аварія».

За встановленим порядком, одразу після отримання такого повідомлення кожен рятувальник повинен терміново прибути до підрозділу та бути готовими до виконання спеціальних завдань. Як показала перевірка особовий склад виконуючи посадові інструкції оперативно відреагував на отриманий сигнал і виконав норматив «концентрації сил та засобів у місці збору» згідно встановлених часових термінів. Під час збору було перевірено комплектацію тривожних валіз особового складу, наявність службових посвідчень та належний стан форменого одягу.

Подібні несподівані перевірки проводяться з метою постійного тренування особового складу та підготовки його до оперативного реагування на будь-які надзвичайні події чи ситуації під час їхнього перебування поза межами власного підрозділу.

Провідний фахівець Міжгірського РВ

УДСНС України у Закарпатській області

старший лейтенант служби ЦЗ

Гангур Юрій