П'ятниця, 20 Липень 2018

Відбулася розширена нарада з головами сільських та селищної рад

Її провів голова райдержадміністрації Василь Юрик, який представив аудиторії свого першого заступника Василя Бошоту

Вчора у залі засідань райради та райдержадміністрації відбулася розширена нарада з головами сільських та селищної рад за участі голови райдержадміністрації Василя Юрика та його заступників – Василя Бошоти та Ганни Вощепинець.

На обговорення її учасників виносилося кілька питань, з якими ознайомив головуючий Василь Юрик. Оскільки червень – період цвітіння борщівнику Сосновського, якого на території Міжгірського району розвелося чимало, Василь Васильович звернувся до керівників сільрад з проханням провести відповідну роботу з населенням та депутатським активом щодо вчасного скошування рослини, яка таїть у собі серйозну небезпеку.

Не менш актуальним було обговорення ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби (ВРХ) на території району. Василь Юрик оприлюднив проблемні питання, з якими довелося стикатися з цього приводу і запросив до слова спеціаліста - керівника Закарпатської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Юрія Бубряка. Фахівець ознайомив з механізмом ідентифікації та реєстрації тварин, організаційними та правовими засадами, визначеними у відповідному законодавстві.

Згідно із законодавством, тваринам присвоюється ідентифікаційний номер з подальшим внесенням до Єдиного державного реєстру тварин. Вирішено посилити роз’яснювальну роботу з громадянами, за сприяння органів місцевого самоврядування провести звірку чисельності ВРХ та реєстраційних даних. Передбачено виплату грошової компенсації власникам  тварин.

Про кадрову політику в органах поліції Закарпаття говорили Ігор Щербанич – командир батальйону обласного управління патрульної поліції та Віталій Білень – заступник начальника відділу по роботі з кадрами.

Найбільш жваво пройшло обговорення встановлення лімітів на збір ягід на території сільських та селищної рад. Голова райдержадміністрації Василь Юрик висловив занепокоєння з приводу випадків нелегальної заготівлі ягід, внаслідок чого місцеві бюджети недоотримують гроші, які би мали йти на розвиток населених пунктів. Учасники наради прийняли рішення посилити контроль з боку органів місцевого самоврядування із залученням контролюючих органів за заготівельниками ягід, які не мають відповідних дозволів на їх прийом.

У нараді взяли участь представники заготівельних підприємств, які будуть на законних підставах працювати з сільськими радами на території Міжгірського району.

На завершення наради керівник району Василь Юрик оприлюднив встановлені ліміти на заготівлю ягід для кожної сільської та селищної рад.

Марія Рубець

Останнє оновлення (20 червня 2018)