Вівторок, 13 Листопад 2018

Уряд схвалив план заходів щодо реалізації у 2018 році Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017—2020 роки.

Основною метою плану є підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівня довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки.

Серед основних заходів, які передбачається виконати в 2018 році за участю Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, обласних та Київської міської держадміністрацій, громадських об’єднань — проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній “НАТО-Україна. Безпека. Захист. Стабільність” та “Співробітництво Україна-НАТО як каталізатор реформ”.

З  метою підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції буде проведена освітня програма “Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки”. У рамках цієї програми  заплановано цільові публічні заходи в регіонах за участю представників органів державної влади, сектору безпеки і оборони, представництв НАТО в Україні; творчі конкурси, створення циклів теле- і радіопрограм; виготовлення, розміщення в громадських місцях і закладах освіти плакатів, листівок, буклетів, рекламно-сувенірної продукції тощо.

Крім того, центральні та місцеві органи державної влади будуть оприлюднювати на офіційних веб-сайтах та в соціальних мережах інформацію про співробітництво України з НАТО та висвітлювати заходи, які здійснюють органи державної влади у сфері євроатлантичної інтеграції України. Також передбачено інформування про невійськові ініціативи НАТО, зокрема  у сфері екології, енергетики, ядерної і радіаційної, кібернетичної та інформаційної безпеки тощо.