Неділя, 21 Жовтень 2018

На Закарпатті держслужбовці змагались за звання кращого

13 червня в облдержадміністрації відбувся ІІ-й тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Цього разу за перемогу в номінаціях "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст" змагалися 21 представник обласної та районних державних адміністрацій.

Конкурсанти виконали тести з питань службової етики та етикету та пройшли співбесіду з питань державного управління. У своїх публічних виступах учасники конкурсу порушили питання реформування в Україні систем надання адміністративних послуг та державних закупівель, корпоративної культури та успішності на державній службі, основ електронного урядування та електронної демократії тощо.

Переможці ІІ туру візьмуть участь у наступному турі Всеукраїнського конкурсу, який проходитиме у Києві.

До слова, цьогоріч в Україні відзначається 100-річчя запровадження державної служби.