Четвер, 23 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

В Україні закінчився весняний призов

В Україні закінчився весняний призов на строкову військову службу. Загалом він тривав два місяці – протягом квітня і травня. Лави 

Збройних сил України поповнили чоловіки від 20 до 27 років, які придатні за станом здоров’я. Серед них десять юнаків з Міжгірського району ( 7 – мешканці смт. Міжгіря , 2 – мешканці с. Торун, 1 – мешканець с. Синевир). Слід зазначити, що мешканці с. Торун Германич Іван Васильович та Буртин Віталій Михайлович з’явились у військовий комісаріат не очікуючи повісток та виявили бажання проходити строкову військову службу у Національній Гвардії України ( слід зазначити, що юнакам ще не виповнилось 20-ти років).

Військовослужбовці, які призиваються на строкову військову службу, отримують одноразову грошову допомогу в розмірі двох прожиткових мінімумів (наразі це 3524 грн.). При звільненні в запас їм також виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів ( від 1 360 – до 1 960 гривень залежно від військового звання і посади).

За строковиками, які офіційно працювали, зберігаються робочі місця та середній заробіток, тобто під час служби їхній роботодавець і далі буде виплачувати заробітну платню. Окрім того, строкова військова служба зараховується до стажу роботи, що гарантує пенсійні накопичення. Під час служби військовослужбовцям строкової служби надається 10-ти денна відпустка.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 217 гостей на сайті