Неділя, 19 Серпень 2018

Призначено першого заступника голови Міжгірської РДА

Вчора голова Міжгірської РДА Василь Юрик представив колективу райдержадміністрації новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Бошоту В.В.

Бошота Василь Васильович народився 30 травня 1988 року в селищі Міжгір’ї Закарпатської області. Має вищу освіту, - в 2010 році закінчив Національний університет „Львівська політехніка” за спеціальністю „водопостачання та водовідведення”, кваліфікація - магістр з водних ресурсів. У 2012 році закінчив навчання в цьому ж університеті за спеціальністю „економіка підприємства”, кваліфікація – економіст. У 2014 році здобув науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності „гідравліка та інженерна гідрологія” в Національному університеті водного господарства та природокористування.

З 2010 по 2013 рік навчався в аспірантурі Національного університету „Львівська політехніка”, з 2013 по 2014 рік працював асистентом кафедри гідравліки та сантехніки в цьому ж університеті. З січня по вересень 2015 року - головним державним інспектором інспекційного відділу у північному регіоні Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області, відтак із вересня 2015 року до цього призначення - головним інспектором будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області.

Останнє оновлення (11 червня 2018)