П'ятниця, 22 Червень 2018

Міжгірський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом

У разі підписання першого контракту, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №704 (пп. 8 п. 6 Постанови) військовослужбовці отримують грошову допомогу у таких розмірах:

- особи рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що на сьогодні складає 14 тис. 096 грн.;

- особи сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму – 15 тис. 858 грн.;

- особи офіцерського складу – 10 розмірів прожиткового мінімуму – 17 тис. 620 грн.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження військової служби за контрактом пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ. (Перелік вакансій у різних військових частинах наявний у райвійськкоматі). Серед них велика потреба існує на спеціальності водіїв, механіків – водіїв, фахівців з ремонту автомобільної та іншої техніки, та інших спеціальностей.

Всіх бажаючих запрошуємо звертатись за адресою: смт. Міжгір’я, вул. Шевченка, 58, тел. 2-15-54, моб. тел. 068-9287065.

Військовий комісар С.Є. ЛУЩАКЕВИЧ